Kurs diagnosty

W ostatnich latach obserwować mogliśmy znaczny wzrost zainteresowania szkoleniami w zakresie diagnostyki pojazdów. W związku z tym postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o kurs diagnostów samochodowych, na którym mogą Państwo skutecznie podnieść swe kompetencje zawodowe. Zapraszamy do OES Edukacja wszystkich, którzy chcą zdobyć odpowiednią wiedzę oraz nabyć umiejętności, które umożliwią zaliczenie egzaminu państwowego, uprawniającego do czynnego uprawiania zawodu. Profesjonalny diagnosta to osoba, która między innymi zajmuje się weryfikacją bezpieczeństwa pojazdu, czy też sprawdzeniem, czy spełnia on wszelkie wymogi. Dlatego też, aby wykonywać ten zawód, należy zdobyć określone kompetencje. My w tym Państwu pomożemy!

Nasza misja — kurs diagnostów samochodowych
OES Edukacja to miejsce, które powstało z pasji do motoryzacji. Stworzyliśmy naszą firmę, by skutecznie przekazywać fachową wiedzę osobom, które również dzielą z nami te właśnie zainteresowania. Ogromne zaangażowanie oraz możliwość rozwoju — to właśnie oferujemy naszym kursantom.

Kurs diagnostów samochodowych Kraków to szkolenie wieloetapowe, podczas którego przekażemy Państwu aktualną wiedzę z zakresu diagnostyki. Przykładamy bardzo dużą uwagę do jakości kształcenia. Niezwykle ważna jest dla nas realizacja materiału zarówno z zakresu teoretycznego, jak i praktycznego, tak aby każdy mógł w pełni zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi wykonywania zawodu. W trosce o komfort naszych kursantów zadbaliśmy, by każdy mógł wykonać u nas odpowiednie badania niezbędne do przystąpienia do szkoleń oraz kursów. 

 

Kurs diagnosty Kraków — cel szkolenia
 

Celem naszego szkolenia, jakim jest kurs diagnosty Kraków, jest odpowiednie przygotowanie Państwa do egzaminu państwowego oraz rozszerzenia wiedzy z zakresu diagnostyki. Kurs stworzyliśmy z myślą zarówno o osobach, które chcą zdobyć odpowiednie kwalifikacje i wiążą swą przyszłość z wykonywaniem tego właśnie zawodu, jak i dla specjalistów chcących poszerzyć swe kompetencje. 

Nasze szkolenie obejmuje wszystkie niezbędne zagadnienia, dzięki czemu pozwala zdobyć odpowiednie umiejętności oraz wiedzę, które umożliwią stać się profesjonalnym diagnostą. Co więcej, na kursie przedstawiamy także, w jaki sposób należy właściwie interpretować przepisy oraz zapewniamy szereg zajęć rozwijających kompetencje praktyczne. 

Wymagania — kto może wziąć udział w kursie diagnostów samochodowych?
Diagnosta samochodowy to zawód, który wiąże się z bardzo dużą odpowiedzialnością. Z tego też powodu istnieją regulacje prawne, które przedstawiają kryteria, które muszą być spełnione, w celu otrzymania odpowiedniej licencji umożliwiającej wykonywanie zawodu. Tym samym na kurs diagnostów samochodowych Kraków zapraszamy osoby, które spełniają chociaż jedno z poniższych wymagań zawartych w Dz. U. z 1997 roku nr 98 poz. 602:

wyższe wykształcenie o specjalności samochodowej oraz minimum sześciomiesięczna praktyka w stacji kontroli lub serwisie napraw pojazdów (wymagana dokumentacja)
wyższe wykształcenie techniczne oraz minimum roczna praktyka w stacji kontroli lub serwisie napraw pojazdów (wymagana dokumentacja)
wykształcenie średnie techniczne lub branżowe o specjalności samochodowej oraz minimum roczna praktyka w stacji kontroli lub serwisie napraw pojazdów (wymagana dokumentacja)
wykształcenie średnie techniczne lub branżowe o dowolnej specjalności oraz minimum dwuletnia praktyka w stacji kontroli lub serwisie napraw pojazdów (wymagana dokumentacja)
Czym zajmuje się diagnosta samochodowy? 
Diagnosta samochodowy, jak sama nazwa tego zawodu wskazuje, zajmuje się diagnostyką pojazdów. Głównym zadaniem specjalistów, jest weryfikacja stanu technicznego samochodów osobowych, ciężarowych lub innych, w zależności od wybranej specjalizacji. Na tej podstawie, diagnosta dopuszcza wszelkie pojazdy do ruchu drogowego.

Biorąc pod uwagę ogromną odpowiedzialność, z jaką wiąże się wykonywanie tego zawodu, niezbędne jest posiadanie ogromnej wiedzy z zakresu diagnostyki. Kurs diagnosty Kraków  pomoże Państwu zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami tej dziedziny, dzięki czemu zyskają Państwo odpowiednią wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. 

 

Masz pytania? Zadzwoń!

Kontakt z nami

Masz pytania?
Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

T: +48 511 337 717
M: biurokosciuszki@oes.com.pl

Nr konta do wpłat za kursy:

AJM OES Sp. z o.o. BANK Raiffeisen Bank Polska S.A. 60 1750 0012 0000 0000 3699 2883

KURS PRAWA JAZDY E-LEARNINGIEM – CENA KURSU PODWYŻSZONA O 50 ZŁ W STOSUNKU DO CENY PODSTAWOWEJ DANEJ KATEGORII

Formularz kontaktowy