Kurs na wózki widłowe

Kurs na wózki widłowe Kraków, Kurs na wózki widłowe Gdów, Kurs na wózki widłowe Wieliczka itp. - bez względu na to, gdzie Państwo mieszkają, nasz ośrodek stara się o to, aby mogli Państwo rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Szczególnie w obszarach, które najczęściej pożądane są na rynkach pracy. Z tego powodu proponujemy Państwu kurs na operatora wózka widłowego, dzięki któremu uzyskają Państwo niezbędne uprawnienia operatora wózka widłowego, w tym także uprawnienia UDP. 

 Jakie uprawnienia zyskują uczestnicy naszych szkoleń?
W przypadku każdych szkoleń zawodowych niezwykle ważne jest profesjonalne podejście oraz przekazywana wiedza, która wpływa nie tylko na kompetencje, ale również na bezpieczeństwo w miejscu pracy. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas kursy były na jak najwyższym poziomie.  

Zapewniamy nowoczesne i profesjonalne kursy, dzięki którym uczestnicy uzyskują uprawnienia do obsługi:

wózków jezdniowych podnośnikowych wraz z wymianą butli gazowych,
wózków jezdniowych unoszących,
wózków jezdniowych naładowanych,
wózków ciągnikowych.
Bez względu na to, czy wybiorą Państwo kurs na wózki widłowe Kraków, czy też kurs na wózki widłowe Zabierzów, zyskują Państwo pewność, że każdym z nich uczestnicy uzyskają te same kompetencje. 

 

Jakie zagadnienia omawiane są podczas kursów na wózki widłowe?
Istnieje wiele zagadnień, które warto przyswoić przed przystąpieniem do pracy, dlatego zadbaliśmy o to, aby uczestnicy naszych kursów na wózki widłowe zyskali wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Poniżej opisaliśmy i wskazaliśmy najważniejsze tematy, które omawiane są przez naszych szkoleniowców. 

Budowa i charakterystyka wózków widłowych 

Informacje dotyczące podstawy budowy wózków widłowych, jak również ich mechanizmów, a w szczególności urządzeń odpowiadających za bezpieczeństwo, są niezwykle ważne. Taka wiedza pozwala między innymi na to, aby ocenić stan techniczny danego wózka przed i po zakończeniu pracy oraz prawidłowego korzystania z jego funkcji. Umiejętne korzystanie z dokumentacji eksploatacyjnej jest niezwykle ważne z punktu widzenia operatora, dlatego ten temat również poddajemy analizie. 

Najważniejsze przepisy

Istnieje wiele przepisów prawnych obowiązujących w przypadku korzystania z poszczególnych urządzeń, dlatego te informacje również przekazujemy kursantom. Bez ich znajomości można narazić operatora lub pracodawcę na negatywne w skutkach konsekwencje prawne, dlatego warto o nich wiedzieć. 

Techniki transportu i ładunku 

Aby operator mógł w prawidłowy sposób wykonywać swoją pracę, niezwykle ważne są umiejętności techniczne. Bez wiedzy na temat sposobów transportu ładunków, szczególnie w początkowych dniach pracy, kursanci mogą mieć trudności z przewiezieniem danych rzeczy z punktu A do punktu B, dlatego tym zagadnieniom poświęcamy wiele czasu. Najważniejsze dla nas jest to, aby uczestnik naszego kursu na wózki widłowe wiedział, w jaki efektywny i bezpieczny sposób wykonywać na co dzień swoją pracę. 

Sposób postępowania w sytuacjach awaryjnych 

Zdarza się, że za sprawą błędnego określenia środka ciężkości, pośpiechu, czy problemom technicznym dochodzi do sytuacji awaryjnych, w których niezwykle ważne są umiejętności praktyczne. Staramy się, aby przyszły operator, który bierze udział w naszych kursach posiadał niezbędną wiedzę z tego zakresu, która w znaczącym stopniu przekłada się na komfort pracy. 

 

Oczywiście to tylko niektóre z zagadnień omawianych na szkoleniach, które organizujemy. Jednak z pewnością są to obszary, które warto przyswoić, aby mieć całkowitą pewność, że wykonywana przez nas praca jest bezpieczna i przede wszystkim efektywna. Po ukończonym kursie organizujemy egzamin UDT, który składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Podczas szkolenia omawiamy wszelkie zagadnienia, które wymagane przez UDT, więc nikt nie powinien mieć problemu z tym, aby zdać ten egzamin. 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z prowadzonymi przez nas kursami, prosimy o kontakt! 

 

 

Masz pytania? Zadzwoń!

Kontakt z nami

Masz pytania?
Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

T: +48 511 337 717
M: biurokosciuszki@oes.com.pl

Nr konta do wpłat za kursy:

AJM OES Sp. z o.o. BANK Raiffeisen Bank Polska S.A. 60 1750 0012 0000 0000 3699 2883

KURS PRAWA JAZDY E-LEARNINGIEM – CENA KURSU PODWYŻSZONA O 50 ZŁ W STOSUNKU DO CENY PODSTAWOWEJ DANEJ KATEGORII

Formularz kontaktowy