Szkolenia Zawodowe

OES Edukacja jest ośrodkiem szkolenia kierowców o niezwykle szerokiej ofercie pod kątem uzyskiwania uprawnień do kierowania pojazdami. Szkoła jazdy oferuje też różnego rodzaju usługi wykraczającymi poza standardowe zdobywanie uprawnień - należy do nich na przykład szkolenie okresowe kierowców Kraków, wycieczki motocyklowe lub pomoc przy wyborze pierwszego pojazdu. Profesjonalny i wykwalifikowany zespół, składający się z pasjonatów motoryzacji chętnie udzieli pomocy i wskazówek w kwestiach związanych z motoryzacją.

Co znajduje się w ofercie OES Edukacja?

Szkoła jazdy oferuje profesjonalne kursy umożliwiające zdobycie uprawnień do kierowania pojazdami w kategoriach: A, A1, A2, AM, B, B1, B+E, C, C+E, D. Możliwa jest także realizacja kursu łączonego w kategoriach C, C+E. Poza tym OES Edukacja proponuje różnorodne szkolenia zawodowe w Krakowie. Cechą wspólną wszystkich pracowników ośrodka jest pasja do motoryzacji, dzięki czemu personel jest w stanie wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące szkoleń dla kierowców w Krakowie i nie tylko.

Ośrodek OES Edukacja działa w wielu miastach w Polsce.

Jeśli chodzi o szkolenia dla kierowców Kraków jest głównym obszarem działania ośrodka. Nie oznacza to jednak, że to jest to jedyne miasto, w którym OES Edukacja oferuje szkolenia zawodowe. Wieliczka przykładowo mieści w sobie jedną z filii ośrodka, podobnie jak kilka innych miast. Tak znaczne rozszerzenie obszaru działalności ośrodka było możliwe dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, która zapewniła dużą ilość klientów, umożliwiając tym samym ekspansję firmy. Wraz z rozwojem firmy, realne stało się otworzenie w kolejnych miastach oddziałów oferujących szkolenia zawodowe Zabierzów. Kolejnym przykładem obrazującym dynamiczne rozszerzanie działalności. Szkoła skutecznie wyróżniała się na tle konkurencji, skupiając się na odpowiednim podejściu do kursantów. Kontakt i odpowiednie dostosowanie metod nauki stanowią podstawę działań firmy, jeśli chodzi o szkolenia zawodowe Gdów. Czwartym z kolei miastem, w którym OES Edukacja zdecydowało się otworzyć swój oddział. Tak szeroki obszar działań pozwolił ośrodkowi na zbudowanie pozycji lidera wśród innych szkół jazdy i zbudowanie solidnej renomy na rynku firm oferujących szkolenia zawodowe kierowców Kraków - jest matczynym miastem firmy, jednak starając się iść z duchem czasu, stawia ona na ciągły rozwój. Jak da się zauważyć, opłaciło się to - ośrodek nieustannie szuka nowych rozwiązań, wyznaczając trendy w branży.

Nacisk na świadomą edukację i doskonalenie umiejętności.

W OES Edukacja mamy świadomość tego, że nauka - zwłaszcza nauka jazdy - tak naprawdę nigdy się nie kończy i nie ma złego okresu czy wieku na doskonalenie swoich umiejętności. Staramy się umożliwić społeczeństwu kształcenie się pod tym kątem, proponując na przykład szkolenie okresowe kierowców zawodowych. Kraków i inne miasta objęte naszą działalnością stanowią obszar, w którym staramy się edukować społeczeństwo pod kątem bezpiecznej i świadomej jazdy. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć kierowcom - przyszłym i obecnym - korzystną przestrzeń do szlifowania swoich umiejętności. Według nas właśnie to jest kluczem do zapewnienia sprawnego i przede wszystkim bezpiecznego ruchu na drogach w całej Polsce. Wierzymy, że świadczone przez nas usługi, dzięki naszemu poświęceniu i zaangażowaniu, przyczynią się do nieustannego ulepszania umiejętności jazdy. Niezbędne do tego są właśnie kursy zawodowe - w Krakowie, Gdowie, Zabierzowie i Wieliczce to my zajmujemy się edukowaniem kierowców. Chcielibyśmy, aby każda szkoła jazdy posiadała takie samo podejście do prowadzenia kursów - za główny cel obierając zapewnienie bezpieczeństwa na drogach. W naszym przypadku jest to swego rodzaju misja, której wypełnienie jest możliwe dzięki instruktorom jazdy pracującym z pasją i poświęceniem, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie przekazywania innym dobrych praktyk podczas kierowania samochodem czy też motocyklem.

Masz pytania? Zadzwoń!

Kontakt z nami

Masz pytania?
Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

T: +48 511 337 717
M: biurokosciuszki@oes.com.pl

Nr konta do wpłat za kursy:

AJM OES Sp. z o.o. BANK Raiffeisen Bank Polska S.A. 60 1750 0012 0000 0000 3699 2883

KURS PRAWA JAZDY E-LEARNINGIEM – CENA KURSU PODWYŻSZONA O 50 ZŁ W STOSUNKU DO CENY PODSTAWOWEJ DANEJ KATEGORII

Formularz kontaktowy